Držitel mezinárodního titulu Ecoschool
Hrací prvky na školní zahradě
Hrací prvky na školní zahradě

Účast žáků ZŠ Bystřice nad Pernštejnem na mezinárodním sportovním utkání v Šahách


Dne 7. června 2024 se naši žáci 9.B zúčastnili mezinárodního sportovního utkání ve slovenském městě Šahy. Naše škola byla zastoupena devíti žáky, kteří cestovali autobusem společně se střední školou AGTS a ZŠ TGM. Ubytování bylo zajištěno v hotelu na náměstí v Šahách.

Cestou do Šah jsme navštívili vodní dílo Gabčíkovo, což bylo pro všechny účastníky velmi zajímavé a poučné. Samotné sportovní utkání přineslo našim žákům mnoho úspěchů.
V překážkovém běhu dosáhli prvního místa, ve stolním tenise obsadili třetí místo a ve fotbalu vybojoval tým složený z našich dvou základních škol třetí místo. Celkové bodové umístění ze všech soutěží bylo stříbrné.

Celá akce proběhla v přátelském prostředí a byla výborně zajištěna. Spolupráce s ostatními školami byla na vysoké úrovni a během akce byla navázána nová přátelství a kontakty. Děkujeme všem, kteří se na organizaci a průběhu této akce podíleli.

Fotografie z tohoto utkání naleznete ZDE!

Informace o cookies

Když kliknete na „Přijmout všechny soubory cookie“, poskytnete tím souhlas k jejich ukládání na vašem zařízení, což pomáhá s navigací na stránce, s analýzou využití dat a s našimi marketingovými snahami.

Nastavení cookies


Používáme následující soubory cookies

Při návštěvě jakékoli webové stránky je pravděpodobné, že stránka získá nebo uloží informace na vašem prohlížeči, a to většinou ve formě souborů cookie. Můžou to být informace týkající se vás, vašich preferencí a zařízení, které používáte. Většinou to slouží k vylepšování stránky, aby fungovala podle vašich očekávání. Informace vás zpravidla neidentifikují jako jednotlivce, ale celkově mohou pomoci přizpůsobovat prostředí vašim potřebám. Respektujeme vaše právo na soukromí, a proto se můžete rozhodnout, že některé soubory cookie nebudete akceptovat. Když kliknete na různé tituly, dozvíte se více a budete moci nastavení změnit. Nezapomínejte ale na to, že zablokováním některých souborů cookie můžete ovlivnit, jak stránka funguje a jaké služby jsou vám nabízeny.

Tyto cookies jsou nezbytné k tomu, aby Webové stránky fungovaly, takže není možné je vypnout. Většinou jsou nastavené jako odezva na akci, kterou na Webových stránkách sami provedete, jako je např. bezpečnostní nastavení, přihlašování, vyplňování formulářů. Prohlížeč můžete nastavit tak, aby blokoval soubory cookies nebo o nich posílal upozornění. Mějte na paměti, že některé stránky bez těchto souborů nebudou fungovat. Tyto soubory cookies neukládají žádné informace přiřaditelné ke konkrétní osobě. Tyto cookies můžeme nastavovat my nebo poskytovatelé třetí strany, jejichž služby na stránkách používáme. Tyto soubory cookies neukládají žádné informace přiřaditelné ke konkrétní osobě.
Tyto cookies slouží ke zlepšení fungování Webových stránek. Umožňují nám rozpoznat a zjistit počet návštěvníků a sledovat, jak návštěvníci používají Webové stránky. Pomáhají nám zlepšovat způsob, jakým Webové stránky fungují, například tak, že umožňují uživatelům snadno najít to, co hledají. Tyto cookies neshromažďují informace, které by dokázaly identifikovat Vaši osobu. Pomocí těchto nástrojů analyzujeme a pravidelně zlepšujeme funkcionalitu našich Webových stránek. Získané statistiky můžeme použít ke zlepšení uživatelského komfortu a abychom učinili Vaši návštěvu Webových stránek zajímavější pro Vás jako uživatele.