Držitel mezinárodního titulu Ecoschool
Hrací prvky na školní zahradě
Hrací prvky na školní zahradě

Pohár starosty proběhl 4. října 2018 na atletickém stadionu Tomáše Dvořáka. Soutěže se účastnilo celkem pět základních škol: 2 bystřické základní školy, ZŠ Okříšky a dvě zahraniční základní školy ze Slovenska a Polska. Žákům naší školy se podařilo vybojovat druhé místo.

 

Žáci byli vyhlašováni i v jednotlivých disciplínách. Nejúspěšnějším žákem naší školy byl David Blažek z 9. B, který byl první v běhu na 60 m, druhý ve skoku vysokém a druhý ve skoku dalekém. David také pomohl smíšené štafetě ke 3. místu společně s Anetou Baerovou, Natálií Ježovou a Šimonem Honešem.

Na stupni vítězů se dále umístili: Radim Chudoba 2. místo - vrh koulí, Anna Javůrková 2. místo - vrh koulí, Vojtěch Bureš 3. místo - skok vysoký, Lucie Ondráčková 3. místo - vrh koulí, Hana Černá 3. místo - běh na 600 m a Natálie Ježová 3. místo - skok vysoký.

K celkovému druhému místu také přispěli: Klára Hanáková, Šárka Nováková, Radek Padrtka, František Jílek a Ivo Osovský.

Lýdie Brázdová, vyučující Tv