Držitel mezinárodního titulu Ecoschool
Držitel mezinárodního titulu Ecoschool

Pohár starosty proběhl 4. října 2018 na atletickém stadionu Tomáše Dvořáka. Soutěže se účastnilo celkem pět základních škol: 2 bystřické základní školy, ZŠ Okříšky a dvě zahraniční základní školy ze Slovenska a Polska. Žákům naší školy se podařilo vybojovat druhé místo.

 

Žáci byli vyhlašováni i v jednotlivých disciplínách. Nejúspěšnějším žákem naší školy byl David Blažek z 9. B, který byl první v běhu na 60 m, druhý ve skoku vysokém a druhý ve skoku dalekém. David také pomohl smíšené štafetě ke 3. místu společně s Anetou Baerovou, Natálií Ježovou a Šimonem Honešem.

Na stupni vítězů se dále umístili: Radim Chudoba 2. místo - vrh koulí, Anna Javůrková 2. místo - vrh koulí, Vojtěch Bureš 3. místo - skok vysoký, Lucie Ondráčková 3. místo - vrh koulí, Hana Černá 3. místo - běh na 600 m a Natálie Ježová 3. místo - skok vysoký.

K celkovému druhému místu také přispěli: Klára Hanáková, Šárka Nováková, Radek Padrtka, František Jílek a Ivo Osovský.

Lýdie Brázdová, vyučující Tv