Držitel mezinárodního titulu Ecoschool
Hrací prvky na školní zahradě
Hrací prvky na školní zahradě

Lyžařský výcvikový kurz 6. a 7. ročníků proběhne dle sněhových podmínek ve dnech 17. - 18.1.2019 a 21. - 23.1.2019.

 

Nejbližší sjezdové i běžecké lyžování je možné pouze v okolí Nového Města na Moravě, z tohoto důvodu se zvýší náklady na dopravu autobusy a sjezdaři 200 Kč permanentka na každý den. Žáci, kteří ještě neodevzdali lístky s výběrem lyžování, učiní tak nejpozději do 7.1.2019, jinak budou zařazeni dle volných míst.

 

Nutná je u žáků, co půjdou na sjezdovku lyžařská helma. Dobré je mít s sebou dvoje rukavice, čepici, brýle, krém na obličej, do bot silné ponožky, teplý čaj, svačinu nebo peníze na občerstvení. Páteřák je výhodou. 

Délku lyží sjezdových a snowboardu vybírejte dětem někam mezi nos a bradu nebo kratší. Není nutno kupovat nové, pujčte si. Samozřejmostí je odborné seřízení vázání lyží. Nutno nechat seštelovat dle váhy a zdatnosti dítěte. Délka hůlek na pravý úhel v pokrčeném lokti stojící postavy na lyžích.

U běžkařů je délka lyže max na dosah ruky. Hůlky po ramena. Doporučujeme pevné vosky značky SWIX - červený a modrý + korek na zažehlení vosku. Při dobrém namazání se méně nadřou. S sebou batůžek se svačinou, teplý čaj, kapesné na občerstvení (není podmínkou), teplé oblečení, čepice, dvoje rukavice.

Utáhněte všechny šroubky předem, v závěji se to fakt špatně hledá. :-)

Pro další info osobně, telefonicky nebo možno kouknout třeba sem. Hodně instruktážních videí je na Youtube

Dobrovolná informativní schůzka pro rodiče i žáky s ukázkou vybavení a voskování lyží proběhne v pátek 11.1.2019 ve 14.30 hod v učebně fyziky. 

 

 skya

Informace o cookies

Když kliknete na „Přijmout všechny soubory cookie“, poskytnete tím souhlas k jejich ukládání na vašem zařízení, což pomáhá s navigací na stránce, s analýzou využití dat a s našimi marketingovými snahami.

Nastavení cookies


Používáme následující soubory cookies

Při návštěvě jakékoli webové stránky je pravděpodobné, že stránka získá nebo uloží informace na vašem prohlížeči, a to většinou ve formě souborů cookie. Můžou to být informace týkající se vás, vašich preferencí a zařízení, které používáte. Většinou to slouží k vylepšování stránky, aby fungovala podle vašich očekávání. Informace vás zpravidla neidentifikují jako jednotlivce, ale celkově mohou pomoci přizpůsobovat prostředí vašim potřebám. Respektujeme vaše právo na soukromí, a proto se můžete rozhodnout, že některé soubory cookie nebudete akceptovat. Když kliknete na různé tituly, dozvíte se více a budete moci nastavení změnit. Nezapomínejte ale na to, že zablokováním některých souborů cookie můžete ovlivnit, jak stránka funguje a jaké služby jsou vám nabízeny.

Tyto cookies jsou nezbytné k tomu, aby Webové stránky fungovaly, takže není možné je vypnout. Většinou jsou nastavené jako odezva na akci, kterou na Webových stránkách sami provedete, jako je např. bezpečnostní nastavení, přihlašování, vyplňování formulářů. Prohlížeč můžete nastavit tak, aby blokoval soubory cookies nebo o nich posílal upozornění. Mějte na paměti, že některé stránky bez těchto souborů nebudou fungovat. Tyto soubory cookies neukládají žádné informace přiřaditelné ke konkrétní osobě. Tyto cookies můžeme nastavovat my nebo poskytovatelé třetí strany, jejichž služby na stránkách používáme. Tyto soubory cookies neukládají žádné informace přiřaditelné ke konkrétní osobě.
Tyto cookies slouží ke zlepšení fungování Webových stránek. Umožňují nám rozpoznat a zjistit počet návštěvníků a sledovat, jak návštěvníci používají Webové stránky. Pomáhají nám zlepšovat způsob, jakým Webové stránky fungují, například tak, že umožňují uživatelům snadno najít to, co hledají. Tyto cookies neshromažďují informace, které by dokázaly identifikovat Vaši osobu. Pomocí těchto nástrojů analyzujeme a pravidelně zlepšujeme funkcionalitu našich Webových stránek. Získané statistiky můžeme použít ke zlepšení uživatelského komfortu a abychom učinili Vaši návštěvu Webových stránek zajímavější pro Vás jako uživatele.