Držitel mezinárodního titulu Ecoschool
Držitel mezinárodního titulu Ecoschool

Pokud se najdou žáci, kteří se chtějí hry zúčastnit, osloví do 30.1.2019 Mgr. Věru Slámovou, která bude jejich činnost koordinovat. V rámci soutěže žáci dostanou úkoly na úrovni:  místní/komunální (zastupitelstvo obce/kraje), celostátní (Parlament ČR), evropské (Evropský parlament).

Konkrétní tři interaktivní úkoly, které bude potřeba v rámci soutěže splnit, budou zveřejněny v den jejího začátku, tedy v úterý 5. 2. 2019 (Den bezpečnějšího internetu), a na jejich vypracování budou mít zapojené týmy 2,5 měsíce. Poté budou informace z úkolů shrnuty do finální společné závěrečné aktivity a v Den Evropy, tj. 9. 5. 2019, bude ukončena. 

Před začátkem soutěže vytvoří školní pracovní tým fotku/obrázek naší školy s názvem týmu - ukázky ZDE