Držitel mezinárodního titulu Ecoschool
Hrací prvky na školní zahradě
Hrací prvky na školní zahradě

Pokud se najdou žáci, kteří se chtějí hry zúčastnit, osloví do 30.1.2019 Mgr. Věru Slámovou, která bude jejich činnost koordinovat. V rámci soutěže žáci dostanou úkoly na úrovni:  místní/komunální (zastupitelstvo obce/kraje), celostátní (Parlament ČR), evropské (Evropský parlament).

Konkrétní tři interaktivní úkoly, které bude potřeba v rámci soutěže splnit, budou zveřejněny v den jejího začátku, tedy v úterý 5. 2. 2019 (Den bezpečnějšího internetu), a na jejich vypracování budou mít zapojené týmy 2,5 měsíce. Poté budou informace z úkolů shrnuty do finální společné závěrečné aktivity a v Den Evropy, tj. 9. 5. 2019, bude ukončena. 

Před začátkem soutěže vytvoří školní pracovní tým fotku/obrázek naší školy s názvem týmu - ukázky ZDE