Držitel mezinárodního titulu Ecoschool
Hrací prvky na školní zahradě
Hrací prvky na školní zahradě

Education. Drive. Internacionality. Students. Opportunity. Network.
Žáci pátých až devátých tříd měli možnost seznámit se s kulturou, zvyky a tradicemi sedmi zemí: Mexika, Indie, Gruzie, Ukrajiny, Kyrgyzstánu, Turecka a Číny.

 Do hodin angličtiny vstupovali zahraniční studenti, aby vyprávěli zajímavosti o své zemi, hráli hry, tancovali nebo zpívali. Naši žáci mohli porovnat sociální, politickou, ekonomickou či kulturní situaci zemí s ČR. Na vlastní kůži si také vyzkoušeli, jak důležitou roli hraje dobrá znalost mezinárodního jazyka – angličtiny. Pro mnohé velká motivace pro zdokonalení se, neboť komunikace probíhala právě v této řeči.
Projekt byl realizován za podpory Místního akčního plánu MAP II  ve spolupráci s Gymnáziem Bystřice n. P., kterému tímto děkujeme.
51280289 442736252931288 2643304705693843456 nzm

Další fotografie klikni ZDE