Držitel mezinárodního titulu Ecoschool
Hrací prvky na školní zahradě
Hrací prvky na školní zahradě

Projekt pro podporu finanční gramotnosti

Žáci 5. B se v rámci projektu Abeceda peněz připravují na dubnový jarmark. Celý projekt dává možnost nahlédnout do světa financí a podnikání. Hravou formou děti poznávají hodnotu peněz i rizika hospodaření s nimi. Mají velkou příležitost naučit se zvolit si správnou strategii, využít své dovednosti, zjistit důležitost týmové spolupráce a zodpovědnosti vůči sobě i ostatním. Případný finanční zisk, čili náš podnikatelský záměr, děti plánují využít jako příspěvek na tolik vytoužený dvoudenní výlet.

Proto přijměte pozvání dne 10. dubna od 14.00 h do 17.00 h do pobočky České spořitelny v Bystřici n. P. Těšit se můžete nejen na jarní a velikonoční dekorace, ale i na společné vystoupení žáků s hudebním doprovodem.

P1175737zm

Další fotografie ZDE