Držitel mezinárodního titulu Ecoschool
Hrací prvky na školní zahradě
Hrací prvky na školní zahradě

10. ledna 2019 na naší škole proběhlo školní kolo zeměpisné olympiády, kterého se účastnili žáci 6. - 9. ročníků.

Žáci soutěžili ve třech kategoriích. Kategorie A zahrnovala žáky ze šestých tříd, vítězem v této kategorii se stal Lukáš Novotný ze 6. A. V kategorii B poměřili své síly žáci 7. tříd, zde se podařilo zvítězit Jaroslavu Plockovi ze 7. B. Nejpočetnější byla kategorie C, kde mezi sebou soutěžili žáci 8. a 9. ročníků. Vítězem se stal Tomáš Štourač z 9. A. Výše zmínění žáci postoupili do okresního kola, které se konalo 20. února ve Žďáře nad Sázavou. Nejlepšího umístění dosáhl Jaroslav Plocek, který obsadil ve své kategorii 9. místo.

 

Výsledky školního kola:

Výsledky - školní kolo

 

Výsledky okresního kola:

Výsledky kategorie A

Výsledky kategorie B

Výsledky kategorie C