Držitel mezinárodního titulu Ecoschool
Hrací prvky na školní zahradě
Hrací prvky na školní zahradě

22.3.2019 navštívil celý 1. stupeň Divadlo Radost v Brně.

 Na naší škole se stalo tradicí, že v každém školním roce navštívíme brněnské divadlo. Tato tradice trvá již devatenáct let a za tuto dlouhou dobu žáci prvního stupně naší školy měli možnost zhlédnout dětská představení v Janáčkově nebo v Mahenově divadle. Posledních pět let jsme pravidelnými návštěvníky brněnské Radosti. I v letošním školním roce jsme se do Radosti vypravili. Z jejich repertoáru jsme my, paní učitelky, vybraly dětem představení Praštěné pohádky. Velmi legrační zpracování dvou klasických pohádek děti vtáhlo do děje a vykouzlilo jim úsměvy na rtech, jelikož během „praštěných“ pohádek děti zažily spoustu legrace. Těšíme se na příští představení v Radosti.

Paní učitelky 4. ročníku

20190322 095825zm