Držitel mezinárodního titulu Ecoschool
Hrací prvky na školní zahradě
Hrací prvky na školní zahradě

17.5.2019 navštívili naši školu žáci rakouské školy.

U příležitosti výměnného pobytu Bystřice n. P. - Langenlois (Rakousko) navštívilo 9 studentů rakouské školy Gartenbauschule i naši základní školu. Naši žáci jim představili odborné učebny, žákovskou kuchyni a dílnu. V páté třídě absolvovali ukázku hodiny angličtiny, do které paní učitelka začlenila i seznamovací hry. Třetí vyučovací hodinu se zúčastnili výtvarné výchovy, kde si každý student vytvořil svícen dle své vlastní fantazie, který si posléze odvezl domů. Návštěvu školy jsme zakončili ukázkou hasičské techniky, která byla na škole v rámci akce první pomoci. Studenti i pan učitel si odvezli také různé květiny, které pro ně připravili žáci 7. ročníků v rámci vyučování.

Pavla Benešová

IMG 9217