Držitel mezinárodního titulu Ecoschool
Hrací prvky na školní zahradě
Hrací prvky na školní zahradě

Projekt finanční gramotnosti Abeceda peněz ve spolupráci s Českou spořitelnou

Procházka historickou částí Brna s možností vyhlídky ze Staré radnice, týmová akční hra v taktické aréně, řádění v hale plné atrakcí, skákání na trampolínách až do půlnoci, zkouška mrštnosti na horolezecké stěně, tanec na opravdové světelné diskotéce s popcornovou mňamkou nebo adrenalinové dobrodružství během noční hry.
Jistě budete souhlasit, tohle se během dvou školních dnů poštěstí málokomu.
Jelikož naše škola nabízí nejen základní vzdělání, ale i všeobecný rozhled a zážitky, je pochopitelné, že právě takové aktivity se staly součástí školního výletu 5.B ZŠ Nádražní do Brna. Vše bylo umocněno faktem, že nikdo z dětí nemusel platit ani korunu, protože si na celý výlet vydělaly během projektu České spořitelny Abeceda peněz, který vyvrcholil prodejním jarmarkem v polovině dubna. Výdělek byl rekordní, činil přes 30 000 Kč.
Moc nás těšilo, že jsme mohli díky tomu přispět i zdravotně znevýhodněným dětem v našem městě na prázdninový výlet do Dinoparku. Usměváčci, děkujeme za spolupráci a užijte si prázdniny naplno!
Celý projekt, kterým jsme během tohoto pololetí procházeli, byl pro všechny zúčastněné velkým zážitkem. Odnášíme si zkušenosti a spoustu vědomostí nejen ze světa financí. Naučili jsme se podnikat a hospodařit s penězi, podařilo se nám poznat sami sebe, spolupracovat jako tým, jako jedna firma.
Byla to zajímavá práce a bylo to prima!

Mgr. Ludmila Chudobová

IMG 3054zm

IMG 3233zm

IMG 8292zm

Další fotografie z jarmarku ZDE a ze školního výletu ZDE...

Informace o cookies

Když kliknete na „Přijmout všechny soubory cookie“, poskytnete tím souhlas k jejich ukládání na vašem zařízení, což pomáhá s navigací na stránce, s analýzou využití dat a s našimi marketingovými snahami.

Nastavení cookies


Používáme následující soubory cookies

Při návštěvě jakékoli webové stránky je pravděpodobné, že stránka získá nebo uloží informace na vašem prohlížeči, a to většinou ve formě souborů cookie. Můžou to být informace týkající se vás, vašich preferencí a zařízení, které používáte. Většinou to slouží k vylepšování stránky, aby fungovala podle vašich očekávání. Informace vás zpravidla neidentifikují jako jednotlivce, ale celkově mohou pomoci přizpůsobovat prostředí vašim potřebám. Respektujeme vaše právo na soukromí, a proto se můžete rozhodnout, že některé soubory cookie nebudete akceptovat. Když kliknete na různé tituly, dozvíte se více a budete moci nastavení změnit. Nezapomínejte ale na to, že zablokováním některých souborů cookie můžete ovlivnit, jak stránka funguje a jaké služby jsou vám nabízeny.

Tyto cookies jsou nezbytné k tomu, aby Webové stránky fungovaly, takže není možné je vypnout. Většinou jsou nastavené jako odezva na akci, kterou na Webových stránkách sami provedete, jako je např. bezpečnostní nastavení, přihlašování, vyplňování formulářů. Prohlížeč můžete nastavit tak, aby blokoval soubory cookies nebo o nich posílal upozornění. Mějte na paměti, že některé stránky bez těchto souborů nebudou fungovat. Tyto soubory cookies neukládají žádné informace přiřaditelné ke konkrétní osobě. Tyto cookies můžeme nastavovat my nebo poskytovatelé třetí strany, jejichž služby na stránkách používáme. Tyto soubory cookies neukládají žádné informace přiřaditelné ke konkrétní osobě.
Tyto cookies slouží ke zlepšení fungování Webových stránek. Umožňují nám rozpoznat a zjistit počet návštěvníků a sledovat, jak návštěvníci používají Webové stránky. Pomáhají nám zlepšovat způsob, jakým Webové stránky fungují, například tak, že umožňují uživatelům snadno najít to, co hledají. Tyto cookies neshromažďují informace, které by dokázaly identifikovat Vaši osobu. Pomocí těchto nástrojů analyzujeme a pravidelně zlepšujeme funkcionalitu našich Webových stránek. Získané statistiky můžeme použít ke zlepšení uživatelského komfortu a abychom učinili Vaši návštěvu Webových stránek zajímavější pro Vás jako uživatele.