Držitel mezinárodního titulu Ecoschool
Hrací prvky na školní zahradě
Hrací prvky na školní zahradě

V úterý 11. června 2019 proběhlo ve Žďáře nad Sázavou okresní kolo mladších žáků a žákyň (6. - 7. ročník) v atletickém čtyřboji.

Žáci a žákyně soutěžili v běhu na 60m, skoku dalekém, nebo skoku vysokém, hodu míčkem a v běhu na 600 m (dívky) a 800 m (chlapci). Dívkám se podařilo obsadit celkové 3. místo a chlapci se umístili na 4. místě. V jednotlivcích se nejlépe dařilo Filipovi Horníčkovi ze 7.B, který se umístil na 2. místě. Z dívek se v jednotlivcích nejlépe umístila na 6. místě Karolína Halvová ze 6.A. Viz výsledková listina.

Tým děvčat: Karolína Halvová, Klára Hanusová, Tereza Kourková, Markéta Kourková, Britt Timmermans

Tým chlapců: Jakub Humplík, Filip Horníček, Adam Vejpustek, Matěj Řehůřek, Daniel Střešňák

Výsledková listina chlapci   Výsledková listina dívky