Držitel mezinárodního titulu Ecoschool
Hrací prvky na školní zahradě
Hrací prvky na školní zahradě

21.10.2019 - beseda s Tomášem Řehákem a informační schůzka pro žáky i rodiče o přijímacím řízení

 Projektová místnost byla 21.10.2019 plně vytížena po celý den. Žáci 8. a 9. ročníků absolvovali velmi přínosnou přednášku "O nemoci AIDS, sexu, lásce a věrnosti". Lektor Tomáš Řehák působivě hovořil o této závažné chorobě, poutavě s žáky diskutoval o ztrátě panenství, uváděl příklady z praxe a dokázal během tří vyučovacích hodin žáky maximálně zaujmout.

IMG 5486

IMG 5487

IMG 5488

Po obědě se sešli žáci se svými rodiči a bedlivě si vyslechli, jak vyplnit přihlášku, kdy a kam přijít na dny otevřených dveří a na závěr mohli přímo konzultovat se zástupci okolních středních škol, kteří se na informativní schůzku dostavili. 

IMG 5494

IMG 5492

IMG 5490