Držitel mezinárodního titulu Ecoschool
Hrací prvky na školní zahradě
Hrací prvky na školní zahradě

V rámci projektu IKAP proběhla na naší škole akce pro pedagogy škol zapojených do projektu, při které byl představen software Corinth a jeho využití ve výuce.

Tento program bude na naší škole využíván pro zefektivnění výuky a zlepšení motivace žáků při výuce přírodovědných předmětů. S programem se můžete seznámit ZDE.

Pan učitel Michal Neterda společně s vybranými žáky školy prakticky ukázal, jak lze s aplikací pracovat, co vše umožňuje i jak ji lze propojit s funkcemi Windows. Účastníci si mohli také vyzkoušet využití virtuální reality ve vzdělávacím procesu.

Navštívili nás i významní hosté. Byli jimi náměstek hejtmana Kraje Vysočina Martin Kukla a Marcela Havrilová, která vede v Microsoftu oblast školství pro Slovensko a Českou republiku, Milada Teplá z Karlovy univerzity, starosta Bystřice nad Pernštejnem Karel Pačiska a další.

Fotografie z akce naleznete ve fotogalerii.

6257