Držitel mezinárodního titulu Ecoschool
Hrací prvky na školní zahradě
Hrací prvky na školní zahradě

21.11.2019 Sportovní hala Bystřice n.P.

 

Dívky a chlapci 8. a 9. tříd poctivě trénovali nejen během výuky tělesné výchovy, ale mnoho z nich poctivě dojíždělo na dobrovolné tréninky i mimo vyučování. Zápas probíhal na dvou hřištích po dobu 2x 10minut. Dívky se umístily na krásném 2. místě z celkem 3 týmů (ZŠ TGM., Gymnázium Bystřice n.P.). Chlapci se umístili na 3. místě z celkem 6 týmů (Gymnázium Bystřice n.P., ZŠ Štěpánov, ZŠ TGM, I.ZŠ NMNM, II. ZŠ NMNM). Umístění našich žáků bohužel na postup do okresního kola nestačilo. 

Dívky i chlapci ale zažili opravdu skvělou a napínavou atmosféru a měli tak možnost setkat se se soupeři, aby v příštím roce mohli tyto zkušenosti využít. 

                                                                                                                                                                                                                                                                                                      Ivona Servítová 

IMG 20191121 124132 kopie

IMG 20191121 123123