V pátek 13. prosince 2019 proběhl na naší škole ZŠ Nádražní 615 v Bystřici nad Pernštejnem florbalový turnaj malotřídek ve velké tělocvičně.

Celkem soutěžilo 7 smíšených týmů základních škol 4. a 5. ročníků a to ZŠ Rožná, ZŠ Zvole, ZŠ Rozsochy, ZŠ Nádražní Bystřice n.P., ZŠ Písečné, ZŠ Dalečín a ZŠ Vír. Týmy byly rozlosovány do 2 skupin. Jeden zápas trval 10 minut. Celý turnaj probíhal v přátelském a fair play duchu. Žáci prokázali zdravou bojovnost a chuť zvítězit. Do semifinále postoupily 4 základní školy, o 5. místo bojovaly ZŠ Nádražní a ZŠ Dalečín. O 3. místo ZŠ Písečné a ZŠ Rozsochy a o první příčku soutěžily ZŠ Rožná a ZŠ Vír.

V celkovém pořadí pak týmy skončily takto:

1. 1.ZŠ Rožná
  2. 2.ZŠ Vír
  3. 3.ZŠ Písečné
  4. 4.ZŠ Rozsochy
  5. 5.ZŠ Nádražní Bystřice n.P.
  6. 6.ZŠ Dalečín
  7. 7.ZŠ Zvole

Každý tým si odnesl diplom a sladkou odměnu. Všem základním školám, učitelům a jejich žákům děkujeme za účast a těšíme se zase v příštím roce na další turnaj.

IMG 6466Vítězný tým