Držitel mezinárodního titulu Ecoschool
Hrací prvky na školní zahradě
Hrací prvky na školní zahradě

Další lekce tanečních probíhala v country duchu.

Lekci si pro Úsměváčky opět připravili žáci naší školy, ZŠ TGM a Gymnázia Bystřice n. P., které poskytlo i prostory k realizaci lednové lekce. Odpoledne se neslo v příjemném duchu dobré nálady a tance. Lepší představu o atmosféře na akci si můžete udělat z VIDEA.

Na naší škole byla tentokrát i výzdoba místnosti a tvorba drobných ozdobných doblňků pro všechny účastníky akce. Rozhodli jsme se pro motiv podkov a koní, jako ozdobný doplněk jsme zvolili kovbojskou kravatu, kterých žáci vyrobili více než šedesát kusů.

IMG 8920

Touto cestou chci poděkovat všem žákům, kteří k realizaci akce přispěli tvorbou výzdoby, doplňků nebo se akce aktivně zúčastnili v roli tanečníků.

Jmenovitě děkuji Kristýně Zelené, Šárce Novákové, Anně Juračkové, Veronice Sádlíkové, Adéle Křenkové, Petře Kozlové, Aleši Vavříčkovi a Tomáši Jakubcovi, kteří ve svém volném čase poctivě trénovali, aby Úsměváčky mohli naučit další tanec. Morálně podpořit nás tentokrát na taneční přišla i Viktorie Tomášková a Anna Chlumská.

Na poslední letošní lekci se můžeme těšit v březnu.

Na závěr několik obrázků z akce:

IMG 8962

IMG 9247

P1241000

P1240973

IMG 9074

Autor příspěvku: Mgr. Věra Slámová

Informace o cookies

Když kliknete na „Přijmout všechny soubory cookie“, poskytnete tím souhlas k jejich ukládání na vašem zařízení, což pomáhá s navigací na stránce, s analýzou využití dat a s našimi marketingovými snahami.

Nastavení cookies


Používáme následující soubory cookies

Při návštěvě jakékoli webové stránky je pravděpodobné, že stránka získá nebo uloží informace na vašem prohlížeči, a to většinou ve formě souborů cookie. Můžou to být informace týkající se vás, vašich preferencí a zařízení, které používáte. Většinou to slouží k vylepšování stránky, aby fungovala podle vašich očekávání. Informace vás zpravidla neidentifikují jako jednotlivce, ale celkově mohou pomoci přizpůsobovat prostředí vašim potřebám. Respektujeme vaše právo na soukromí, a proto se můžete rozhodnout, že některé soubory cookie nebudete akceptovat. Když kliknete na různé tituly, dozvíte se více a budete moci nastavení změnit. Nezapomínejte ale na to, že zablokováním některých souborů cookie můžete ovlivnit, jak stránka funguje a jaké služby jsou vám nabízeny.

Tyto cookies jsou nezbytné k tomu, aby Webové stránky fungovaly, takže není možné je vypnout. Většinou jsou nastavené jako odezva na akci, kterou na Webových stránkách sami provedete, jako je např. bezpečnostní nastavení, přihlašování, vyplňování formulářů. Prohlížeč můžete nastavit tak, aby blokoval soubory cookies nebo o nich posílal upozornění. Mějte na paměti, že některé stránky bez těchto souborů nebudou fungovat. Tyto soubory cookies neukládají žádné informace přiřaditelné ke konkrétní osobě. Tyto cookies můžeme nastavovat my nebo poskytovatelé třetí strany, jejichž služby na stránkách používáme. Tyto soubory cookies neukládají žádné informace přiřaditelné ke konkrétní osobě.
Tyto cookies slouží ke zlepšení fungování Webových stránek. Umožňují nám rozpoznat a zjistit počet návštěvníků a sledovat, jak návštěvníci používají Webové stránky. Pomáhají nám zlepšovat způsob, jakým Webové stránky fungují, například tak, že umožňují uživatelům snadno najít to, co hledají. Tyto cookies neshromažďují informace, které by dokázaly identifikovat Vaši osobu. Pomocí těchto nástrojů analyzujeme a pravidelně zlepšujeme funkcionalitu našich Webových stránek. Získané statistiky můžeme použít ke zlepšení uživatelského komfortu a abychom učinili Vaši návštěvu Webových stránek zajímavější pro Vás jako uživatele.