Držitel mezinárodního titulu Ecoschool
Hrací prvky na školní zahradě
Hrací prvky na školní zahradě

Další lekce tanečních probíhala v country duchu.

Lekci si pro Úsměváčky opět připravili žáci naší školy, ZŠ TGM a Gymnázia Bystřice n. P., které poskytlo i prostory k realizaci lednové lekce. Odpoledne se neslo v příjemném duchu dobré nálady a tance. Lepší představu o atmosféře na akci si můžete udělat z VIDEA.

Na naší škole byla tentokrát i výzdoba místnosti a tvorba drobných ozdobných doblňků pro všechny účastníky akce. Rozhodli jsme se pro motiv podkov a koní, jako ozdobný doplněk jsme zvolili kovbojskou kravatu, kterých žáci vyrobili více než šedesát kusů.

IMG 8920

Touto cestou chci poděkovat všem žákům, kteří k realizaci akce přispěli tvorbou výzdoby, doplňků nebo se akce aktivně zúčastnili v roli tanečníků.

Jmenovitě děkuji Kristýně Zelené, Šárce Novákové, Anně Juračkové, Veronice Sádlíkové, Adéle Křenkové, Petře Kozlové, Aleši Vavříčkovi a Tomáši Jakubcovi, kteří ve svém volném čase poctivě trénovali, aby Úsměváčky mohli naučit další tanec. Morálně podpořit nás tentokrát na taneční přišla i Viktorie Tomášková a Anna Chlumská.

Na poslední letošní lekci se můžeme těšit v březnu.

Na závěr několik obrázků z akce:

IMG 8962

IMG 9247

P1241000

P1240973

IMG 9074

Autor příspěvku: Mgr. Věra Slámová