Držitel mezinárodního titulu Ecoschool
Hrací prvky na školní zahradě
Hrací prvky na školní zahradě
Mgr. Pavla Tomášková

Milí prvňáčci, vážení rodiče, vítám vás na stránkách třídy zvídavých víl s skřítků. Prvňáčci, moc vám přeji, abyste byli ve škole spokojení, aby se vám zde líbilo, aby se vám učení stalo zábavou, abyste si v nové třídě brzy našli kamarády. Rodiče, vám přeji mnoho trpělivosti a radosti z úspěchů vašich dětí. 

Vaše paní učitelka P. Tomášková

 

 

Upozornění:

Domácí úkoly a důležité informace budou zapsány v systému EduPage.

Se školním řádem se můžete seznámit zde.

Seznam pomůcek - ZDE

Jak správně psát - ZDE

 

Co nás čeká v únoru:

  2. 2. pololetní prázdniny

12. 2. - 18. 2. jarní prázdniny

29. 2. divadelní představení v kulturním domě

 

 

 Procvičování z anglického jazyka: 

 Let ´s Explore 1 - ZDE a ZDE (česky)

Zábavné procvičování - Let´s Explore 1: School - ZDE a ZDE Toys - ZDE a ZDE,

The Farm - ZDE a  ZDE  a ZDE

 

Nabídka k procvičování učiva v 1. ročníku:

Čtení s porozuměním - ZDE

Český jazyk - ZDE  a ZDE a ZDE ZDE

Čteme a píšeme s Agátou - Výuková videa – AMOS (nns.cz)

Matematika - ZDE a ZDE a ZDE

Matýskova matematika - Výuková videa - AMOS (nns.cz), 1. díl

                                         Výuková videa - AMOS (nns.cz), 2. díl

                                         Výuková videa - AMOS (nns. cz), 3. díl

Prvouka - ZDE a ZDE

 

Informace o cookies

Když kliknete na „Přijmout všechny soubory cookie“, poskytnete tím souhlas k jejich ukládání na vašem zařízení, což pomáhá s navigací na stránce, s analýzou využití dat a s našimi marketingovými snahami.

Nastavení cookies


Používáme následující soubory cookies

Při návštěvě jakékoli webové stránky je pravděpodobné, že stránka získá nebo uloží informace na vašem prohlížeči, a to většinou ve formě souborů cookie. Můžou to být informace týkající se vás, vašich preferencí a zařízení, které používáte. Většinou to slouží k vylepšování stránky, aby fungovala podle vašich očekávání. Informace vás zpravidla neidentifikují jako jednotlivce, ale celkově mohou pomoci přizpůsobovat prostředí vašim potřebám. Respektujeme vaše právo na soukromí, a proto se můžete rozhodnout, že některé soubory cookie nebudete akceptovat. Když kliknete na různé tituly, dozvíte se více a budete moci nastavení změnit. Nezapomínejte ale na to, že zablokováním některých souborů cookie můžete ovlivnit, jak stránka funguje a jaké služby jsou vám nabízeny.

Tyto cookies jsou nezbytné k tomu, aby Webové stránky fungovaly, takže není možné je vypnout. Většinou jsou nastavené jako odezva na akci, kterou na Webových stránkách sami provedete, jako je např. bezpečnostní nastavení, přihlašování, vyplňování formulářů. Prohlížeč můžete nastavit tak, aby blokoval soubory cookies nebo o nich posílal upozornění. Mějte na paměti, že některé stránky bez těchto souborů nebudou fungovat. Tyto soubory cookies neukládají žádné informace přiřaditelné ke konkrétní osobě. Tyto cookies můžeme nastavovat my nebo poskytovatelé třetí strany, jejichž služby na stránkách používáme. Tyto soubory cookies neukládají žádné informace přiřaditelné ke konkrétní osobě.
Tyto cookies slouží ke zlepšení fungování Webových stránek. Umožňují nám rozpoznat a zjistit počet návštěvníků a sledovat, jak návštěvníci používají Webové stránky. Pomáhají nám zlepšovat způsob, jakým Webové stránky fungují, například tak, že umožňují uživatelům snadno najít to, co hledají. Tyto cookies neshromažďují informace, které by dokázaly identifikovat Vaši osobu. Pomocí těchto nástrojů analyzujeme a pravidelně zlepšujeme funkcionalitu našich Webových stránek. Získané statistiky můžeme použít ke zlepšení uživatelského komfortu a abychom učinili Vaši návštěvu Webových stránek zajímavější pro Vás jako uživatele.