Držitel mezinárodního titulu Ecoschool
Hrací prvky na školní zahradě
Hrací prvky na školní zahradě
Mgr. Ludmila Chudobová

Vítejte!

                    "Dělej malé věci s VELKOU chutí...."

_______________________________________________________________________

 Mgr. Ludmila Chudobová    Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 

Domácí práce pro chybějící žáky a důležité informace o plánovaných akcích budou zasílány prostřednictvím elektronické žákovské knížky EduPage. 

________________________________________________________________________ 

Domácí procvičování angličtiny ZDE

Pro cizince: ZDE

Organizace školního roku 2023/2024....ZDE

Další zajímavé odkazy najdete na naší nástěnce v EduPage třídy...

10. 11. 2023

2.B Děti do bruslí

projekt pro podporu sportování dětí 1. stupně

31. 10. 2023

2.B Halloween

zvyky a tradice anglicky mluvících zemí

17. 9. 2023

2.B Abeceda peněz

projekt pro podporu finanční gramotnosti a ICT kompetencí žáků

23. 6. 2023

1.B Hurá, prázdniny!

Naše prázdninové kufříky

23. 6. 2023

1.B Školní výlet

Podlesí, cukrárna Sněžné, Muzeum Nové Město na Moravě

14. 5. 2023

1.B Plavání

29. 4. 2023

1. B naši sportovci

reprezentujeme školu ve sportu

29. 4. 2023

1. B Horácké divadlo v Jihlavě

25. dubna 2023

4. 4. 2023

1. B Velikonoční dílna

zdobení perníčků a Bédy Trávníčka

18. 2. 2023

1.B Karneval

21. 12. 2022

1. B Vánoce 2022

21. 11. 2022

1. B Logická olympiáda

úspěšní řešitelé v matematické soutěži pořádané Mensou ČR školní rok 2022/2023

13. 11. 2022

1.B Bruslení

projekt Děti do bruslí 2022

31. 10. 2022

1.B Happy Halloween

ukázka tradice anglicky mluvících zemí

22. 10. 2022

1.B Princeznička na bále poztrácela korále

kaštanohraní nás baví

27. 9. 2022

1.B cvičíme prsty a zápěstí

V pracovních činnostech modelujeme a procvičujeme prsty, aby se nám lépe psalo...

Informace o cookies

Když kliknete na „Přijmout všechny soubory cookie“, poskytnete tím souhlas k jejich ukládání na vašem zařízení, což pomáhá s navigací na stránce, s analýzou využití dat a s našimi marketingovými snahami.

Nastavení cookies


Používáme následující soubory cookies

Při návštěvě jakékoli webové stránky je pravděpodobné, že stránka získá nebo uloží informace na vašem prohlížeči, a to většinou ve formě souborů cookie. Můžou to být informace týkající se vás, vašich preferencí a zařízení, které používáte. Většinou to slouží k vylepšování stránky, aby fungovala podle vašich očekávání. Informace vás zpravidla neidentifikují jako jednotlivce, ale celkově mohou pomoci přizpůsobovat prostředí vašim potřebám. Respektujeme vaše právo na soukromí, a proto se můžete rozhodnout, že některé soubory cookie nebudete akceptovat. Když kliknete na různé tituly, dozvíte se více a budete moci nastavení změnit. Nezapomínejte ale na to, že zablokováním některých souborů cookie můžete ovlivnit, jak stránka funguje a jaké služby jsou vám nabízeny.

Tyto cookies jsou nezbytné k tomu, aby Webové stránky fungovaly, takže není možné je vypnout. Většinou jsou nastavené jako odezva na akci, kterou na Webových stránkách sami provedete, jako je např. bezpečnostní nastavení, přihlašování, vyplňování formulářů. Prohlížeč můžete nastavit tak, aby blokoval soubory cookies nebo o nich posílal upozornění. Mějte na paměti, že některé stránky bez těchto souborů nebudou fungovat. Tyto soubory cookies neukládají žádné informace přiřaditelné ke konkrétní osobě. Tyto cookies můžeme nastavovat my nebo poskytovatelé třetí strany, jejichž služby na stránkách používáme. Tyto soubory cookies neukládají žádné informace přiřaditelné ke konkrétní osobě.
Tyto cookies slouží ke zlepšení fungování Webových stránek. Umožňují nám rozpoznat a zjistit počet návštěvníků a sledovat, jak návštěvníci používají Webové stránky. Pomáhají nám zlepšovat způsob, jakým Webové stránky fungují, například tak, že umožňují uživatelům snadno najít to, co hledají. Tyto cookies neshromažďují informace, které by dokázaly identifikovat Vaši osobu. Pomocí těchto nástrojů analyzujeme a pravidelně zlepšujeme funkcionalitu našich Webových stránek. Získané statistiky můžeme použít ke zlepšení uživatelského komfortu a abychom učinili Vaši návštěvu Webových stránek zajímavější pro Vás jako uživatele.