Držitel mezinárodního titulu Ecoschool
Hrací prvky na školní zahradě
Hrací prvky na školní zahradě
Mgr. Jana Jeřábková

Milí žáci a vážení rodiče, 

 

vítám vás na našich třídních stránkách. Naleznete zde nejen třídní fotografie a akce, ale také důležité informace.

 

Přeji nám všem úspěšný nadcházející školní rok

vaše třídní učitelka Jana Jeřábková

 

 

 

DUBEN

1.4. - Velikonoční pondělí

 

BŘEZEN

19.3. - Jak to bylo o Velikonocích - výukový program v Krátké ( cena 180,- Kč + doprava )

28.3. - Velikonoční prázdniny

29.3. - Velký pátek

 

 

ÚNOR

1.2. - Karneval 

2.2. - Pololetné prázdniny

12.2. - 16.2. - Jarní prázdniny

20.2. - Představení výuky 2.stupně 

23.2. - Čtyřlístek - vědomostní soutěž v DDM Bystřice n.P.

29.2. - Představení Strašidelná mlýn v KD Bastřice n.P. ( cena 70,- Kč )

 

 

 

 

 

2. 3. 2023

4.B - Ekosystém POLE

Přírodovědu se učíme zábavně

22. 12. 2022

4.B Vánoční besídka

Na vánoční besídku se sešlo spoustu dárečků pod stromečkem a 5 velkých mís výborného cukroví. Moc děkuji maminkám, babičkám a tetám, že nám tímto pomohly dotvořit příjemnou sváteční atmosféru.

22. 12. 2022

4.B Soutěž o nejjednohubkovatější jednohubku

V rámci vánoční besídky si děti vytvořily jednohubky, jejichž chuť a vzhled hodnotilo několik porotců. Všechny však byly zdařilé a velmi chutné. 

15. 12. 2022

4.B Přírodovědný projekt " Ekosystém LES " - 1.díl

15.12. 2022

Dnes pracujeme na společném přírodovědném projektu " Ekosystém les ".

Děti tvoří ve skupinkách myšlenkové mapy, na kterých následně uvidí vše, co se o tomto tématu již naučily.

Používají internet, encyklopedie, učebnice a nejrůznější materiály, které si na dnešek měly přinést. 

 

26. 10. 2022

4.B - Říše džunglí - Mauglí

24.10. jsme se vydali společně s žáky 2.A, 3.A a 3.B za kulturou do brněnského Divadla Radost. Představení o Mauglím a jeho životě mezi zvířáty se dětem velmi líbilo. Jejich rozzářené oči bezprostředně po zhlédnutí mluvily za ně. 

Musím děti velmi pochválit, že přišly pěkně a vkusně olečeny, a za bezproblémový průběh celé akce včetně zdlouhavé jízdy autobusem. Děkuji za zprostředkování zájezdu p.uč.Švestkové a dětem za celkový pěkný dojem z příjemně stráveného dopoledne.

4. 10. 2022

4.B Bystřicko čte dětem - Jiří Šandera

V rámci akce Bystřicko čte dětem nás navštívil autor dětkých knih pan Jiří Šandera. Mezi jeho nejčtenější knihy v současné době patří dílo, které vypráví něco o mimozemské civilizaci mezi učiteli.  

4. 10. 2022

4.B - " Miniadaptační kurz "

V pátek 9.9. k nám zavítaly báječné lektorky Míša a Káťa z Centra prevence ve Žďáře nad Sázavou. Připravený program se dětem velmi líbil. Děkujeme 

3. 10. 2022

4.B Ekoden v areálu technických služeb v Bystřici

Dne 8.9.2022 jsme navštívili místní technické služby, které nabízely zajímavý program pro okolní školy. 

6. 10. 2021

3.B - Koláč pro hospic

Přispěli jsme na dobrou věc 

1. 10. 2021

3.B - Plavání

První říjnový den jsme zahájili plavecký výcvik v místním bazénu.

27. 9. 2021

3.B - Branný den

V pondělí 27.9. jsme vyrazili v rámci branného cvičení plnit úkoly do okolí Bystříce. Děti byly velmi šikovné a sladká odměna je nakonec neminula.

29. 6. 2021

2.B - Závěr školního roku

Závěr školního roku jsme si zpestřili vycházkou, zmrzlinou, návštěvou hřiště,.. Nyní máme před sebou prázdniny, na které se moc těšíme. Věřím, že budou naplněné pohodou, sluníčkem, novými zážitky,.. KRÁSNÉ PRÁZDNINY!

8. 6. 2021

2.B - Stavebnice ROTO

 

Více fotografií ZDE.

30. 4. 2021

2.B Projektový den - Divadlo J. Hrubce

Více fotografií ZDE.

18. 2. 2021

2.B - Masopust

23. 11. 2020

2.B Vycházky v přírodě

V současné době nemohou probíhat hodiny Tv, proto chodíme na pravidelné vycházky. Na vycházce si protáhneme tělo a nadýcháme čestvého vzduchu.

6. 3. 2020

1.B Karneval

Informace o cookies

Když kliknete na „Přijmout všechny soubory cookie“, poskytnete tím souhlas k jejich ukládání na vašem zařízení, což pomáhá s navigací na stránce, s analýzou využití dat a s našimi marketingovými snahami.

Nastavení cookies


Používáme následující soubory cookies

Při návštěvě jakékoli webové stránky je pravděpodobné, že stránka získá nebo uloží informace na vašem prohlížeči, a to většinou ve formě souborů cookie. Můžou to být informace týkající se vás, vašich preferencí a zařízení, které používáte. Většinou to slouží k vylepšování stránky, aby fungovala podle vašich očekávání. Informace vás zpravidla neidentifikují jako jednotlivce, ale celkově mohou pomoci přizpůsobovat prostředí vašim potřebám. Respektujeme vaše právo na soukromí, a proto se můžete rozhodnout, že některé soubory cookie nebudete akceptovat. Když kliknete na různé tituly, dozvíte se více a budete moci nastavení změnit. Nezapomínejte ale na to, že zablokováním některých souborů cookie můžete ovlivnit, jak stránka funguje a jaké služby jsou vám nabízeny.

Tyto cookies jsou nezbytné k tomu, aby Webové stránky fungovaly, takže není možné je vypnout. Většinou jsou nastavené jako odezva na akci, kterou na Webových stránkách sami provedete, jako je např. bezpečnostní nastavení, přihlašování, vyplňování formulářů. Prohlížeč můžete nastavit tak, aby blokoval soubory cookies nebo o nich posílal upozornění. Mějte na paměti, že některé stránky bez těchto souborů nebudou fungovat. Tyto soubory cookies neukládají žádné informace přiřaditelné ke konkrétní osobě. Tyto cookies můžeme nastavovat my nebo poskytovatelé třetí strany, jejichž služby na stránkách používáme. Tyto soubory cookies neukládají žádné informace přiřaditelné ke konkrétní osobě.
Tyto cookies slouží ke zlepšení fungování Webových stránek. Umožňují nám rozpoznat a zjistit počet návštěvníků a sledovat, jak návštěvníci používají Webové stránky. Pomáhají nám zlepšovat způsob, jakým Webové stránky fungují, například tak, že umožňují uživatelům snadno najít to, co hledají. Tyto cookies neshromažďují informace, které by dokázaly identifikovat Vaši osobu. Pomocí těchto nástrojů analyzujeme a pravidelně zlepšujeme funkcionalitu našich Webových stránek. Získané statistiky můžeme použít ke zlepšení uživatelského komfortu a abychom učinili Vaši návštěvu Webových stránek zajímavější pro Vás jako uživatele.