Mgr. Jana Jeřábková

Milí žáci a vážení rodiče,

vítám vás na našich třídních stránkách. Naleznete zde nejen třídní fotografie a akce, ale také důležité informace.

Přeji nám všem úspěšný nadcházející školní rok

vaše třídní učitelka Jana Jeřábková

ČERVEN

24.6. - Divadlo beze jména

25.6. - Atletický den

KVĚTEN

2.- 3.5. - Ředitelské volno

7.5. - Beseda v MěK By

13.5. - Slavnostní otevření Dopravního hřiště v By

23.5. - Focení

24.5. - Ekologická olympiáda

29.5. - Přehlídka dravců Seiferos

31.5. - Den účesů

DUBEN

1.4. - Velikonoční pondělí

8.4. - Bystřicko čte dětem ( povídání autora knih pro děti )

15.4. - Školní kolo ve vybíjené - 4. a 5. ročníky

18.4. - Přednáška o USA - p.Kocrůrek

24.4. - Třídní schůzky

25.4. - McDonald's Cup

BŘEZEN

8.3. - Florbal malotřídních škol

19.3. - Jak to bylo o Velikonocích - výukový program v Krátké ( cena 180,- Kč + doprava )

21.3. - Ponožkový den

21.3. - Okrskové kolo ve šplhu

25. - 26.3. - Den otevřených dveří

28.3. - Velikonoční prázdniny

29.3. - Velký pátek

ÚNOR

1.2. - Karneval

2.2. - Pololetné prázdniny

12.2. - 16.2. - Jarní prázdniny

20.2. - Představení výuky 2.stupně

23.2. - Čtyřlístek - vědomostní soutěž v DDM Bystřice n.P.

29.2. - Představení Strašidelná mlýn v KD Bastřice n.P. ( cena 70,- Kč )

2. 3. 2023

4.B - Ekosystém POLE

Přírodovědu se učíme zábavně

22. 12. 2022

4.B Vánoční besídka

Na vánoční besídku se sešlo spoustu dárečků pod stromečkem a 5 velkých mís výborného cukroví. Moc děkuji maminkám, babičkám a tetám, že nám tímto pomohly dotvořit příjemnou sváteční atmosféru.

22. 12. 2022

4.B Soutěž o nejjednohubkovatější jednohubku

V rámci vánoční besídky si děti vytvořily jednohubky, jejichž chuť a vzhled hodnotilo několik porotců. Všechny však byly zdařilé a velmi chutné.

15. 12. 2022

4.B Přírodovědný projekt " Ekosystém LES " - 1.díl

15.12. 2022

Dnes pracujeme na společném přírodovědném projektu " Ekosystém les ".

Děti tvoří ve skupinkách myšlenkové mapy, na kterých následně uvidí vše, co se o tomto tématu již naučily.

Používají internet, encyklopedie, učebnice a nejrůznější materiály, které si na dnešek měly přinést.

26. 10. 2022

4.B - Říše džunglí - Mauglí

24.10. jsme se vydali společně s žáky 2.A, 3.A a 3.B za kulturou do brněnského Divadla Radost. Představení o Mauglím a jeho životě mezi zvířáty se dětem velmi líbilo. Jejich rozzářené oči bezprostředně po zhlédnutí mluvily za ně.

Musím děti velmi pochválit, že přišly pěkně a vkusně olečeny, a za bezproblémový průběh celé akce včetně zdlouhavé jízdy autobusem. Děkuji za zprostředkování zájezdu p.uč.Švestkové a dětem za celkový pěkný dojem z příjemně stráveného dopoledne.

4. 10. 2022

4.B Bystřicko čte dětem - Jiří Šandera

V rámci akce Bystřicko čte dětem nás navštívil autor dětkých knih pan Jiří Šandera. Mezi jeho nejčtenější knihy v současné době patří dílo, které vypráví něco o mimozemské civilizaci mezi učiteli.

4. 10. 2022

4.B - " Miniadaptační kurz "

V pátek 9.9. k nám zavítaly báječné lektorky Míša a Káťa z Centra prevence ve Žďáře nad Sázavou. Připravený program se dětem velmi líbil. Děkujeme

3. 10. 2022

4.B Ekoden v areálu technických služeb v Bystřici

Dne 8.9.2022 jsme navštívili místní technické služby, které nabízely zajímavý program pro okolní školy.

6. 10. 2021

3.B - Koláč pro hospic

Přispěli jsme na dobrou věc

1. 10. 2021

3.B - Plavání

První říjnový den jsme zahájili plavecký výcvik v místním bazénu.

27. 9. 2021

3.B - Branný den

V pondělí 27.9. jsme vyrazili v rámci branného cvičení plnit úkoly do okolí Bystříce. Děti byly velmi šikovné a sladká odměna je nakonec neminula.

29. 6. 2021

2.B - Závěr školního roku

Závěr školního roku jsme si zpestřili vycházkou, zmrzlinou, návštěvou hřiště,.. Nyní máme před sebou prázdniny, na které se moc těšíme. Věřím, že budou naplněné pohodou, sluníčkem, novými zážitky,.. KRÁSNÉ PRÁZDNINY!

8. 6. 2021

2.B - Stavebnice ROTO

Více fotografií ZDE.

30. 4. 2021

2.B Projektový den - Divadlo J. Hrubce

Více fotografií ZDE.

18. 2. 2021

2.B - Masopust

23. 11. 2020

2.B Vycházky v přírodě

V současné době nemohou probíhat hodiny Tv, proto chodíme na pravidelné vycházky. Na vycházce si protáhneme tělo a nadýcháme čestvého vzduchu.

6. 3. 2020

1.B Karneval