Držitel mezinárodního titulu Ecoschool
Hrací prvky na školní zahradě
Hrací prvky na školní zahradě
Mgr. Pavla Benešová

 

Vážení rodiče, milí žáci,

vítám Vás na stránkách naší třídy. Naleznete zde důležité informace týkající se naší   i fotografie z akcí.

Vaše paní učitelka Pavla Benešová a paní asistentka Marcela Klanicová

 

 

             Co nás čeká v lednu:

 

                       

        10.1.              Žákovská rada

        16.1.             Olympiáda z dějepisu - okresní kolo

        19.1.             Uzavření klasifikace

       26.1.              Projekt Krokus

       29.1.              Divadlo Beze jména

       30.1.              Olympiáda z českého jazyka - okresní kolo

       31.1.              Pololetní vysvědčení

 

       

           Co nás čeká v únoru:

 

         2.2.              Pololetní prázdniny

         7.2.              Žákovská rada

         9.2.              Roznášení valentýnské pošty

        12.-16.2.      Jarní prázdniny

 

 

 

      Tento měsíc budeme vybírat :

 

      1390,-               doplatek na exkurzi do Osvětimi (pouze někteří žáci)

 

      

          

 

       Od 6.10. je zahájeno páteční bruslení - zdarma každý pátek od 14.30 do 15.45.

       Jsou nezbytné rukavice!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ze života třídy

11. 5. 2023

7.A Kutná Hora

 

26. 9. 2021

6.A Noc v muzeu

17. září byl náš další společný den. Tedy spíš noc.

22. 9. 2021

6. A Technické služby

9. 9. jsme se vydali na návštěvu Technických služeb.

22. 9. 2021

6. A Adaptační kurz aneb 20 + 2

6. a 7. září se uskutečnila naše první společná akce - adapťák.

23. 5. 2021

5.A Land art

11. 6. 2019

3.A HRDINOVÉ Z KNIH

IMG 20190611 103705 025 copy 0009620908 Ztrac v case

18. 4. 2019

3.A CENTRUM EDEN

27. 2. 2019

3.A Noc v muzeu

Informace o cookies

Když kliknete na „Přijmout všechny soubory cookie“, poskytnete tím souhlas k jejich ukládání na vašem zařízení, což pomáhá s navigací na stránce, s analýzou využití dat a s našimi marketingovými snahami.

Nastavení cookies


Používáme následující soubory cookies

Při návštěvě jakékoli webové stránky je pravděpodobné, že stránka získá nebo uloží informace na vašem prohlížeči, a to většinou ve formě souborů cookie. Můžou to být informace týkající se vás, vašich preferencí a zařízení, které používáte. Většinou to slouží k vylepšování stránky, aby fungovala podle vašich očekávání. Informace vás zpravidla neidentifikují jako jednotlivce, ale celkově mohou pomoci přizpůsobovat prostředí vašim potřebám. Respektujeme vaše právo na soukromí, a proto se můžete rozhodnout, že některé soubory cookie nebudete akceptovat. Když kliknete na různé tituly, dozvíte se více a budete moci nastavení změnit. Nezapomínejte ale na to, že zablokováním některých souborů cookie můžete ovlivnit, jak stránka funguje a jaké služby jsou vám nabízeny.

Tyto cookies jsou nezbytné k tomu, aby Webové stránky fungovaly, takže není možné je vypnout. Většinou jsou nastavené jako odezva na akci, kterou na Webových stránkách sami provedete, jako je např. bezpečnostní nastavení, přihlašování, vyplňování formulářů. Prohlížeč můžete nastavit tak, aby blokoval soubory cookies nebo o nich posílal upozornění. Mějte na paměti, že některé stránky bez těchto souborů nebudou fungovat. Tyto soubory cookies neukládají žádné informace přiřaditelné ke konkrétní osobě. Tyto cookies můžeme nastavovat my nebo poskytovatelé třetí strany, jejichž služby na stránkách používáme. Tyto soubory cookies neukládají žádné informace přiřaditelné ke konkrétní osobě.
Tyto cookies slouží ke zlepšení fungování Webových stránek. Umožňují nám rozpoznat a zjistit počet návštěvníků a sledovat, jak návštěvníci používají Webové stránky. Pomáhají nám zlepšovat způsob, jakým Webové stránky fungují, například tak, že umožňují uživatelům snadno najít to, co hledají. Tyto cookies neshromažďují informace, které by dokázaly identifikovat Vaši osobu. Pomocí těchto nástrojů analyzujeme a pravidelně zlepšujeme funkcionalitu našich Webových stránek. Získané statistiky můžeme použít ke zlepšení uživatelského komfortu a abychom učinili Vaši návštěvu Webových stránek zajímavější pro Vás jako uživatele.