Držitel mezinárodního titulu Ecoschool
Hrací prvky na školní zahradě
Hrací prvky na školní zahradě

Už to bude téměř rok,

kdy udělali jsme ten krok

a rozpoutali sbírku na koaly

a vybrali příspěvek nemalý.

Připomenout si celou akci můžete ZDE

Naše škola spou s Rosou a Alešem s Dančou vybrala téměř 28.000,- Kč. Nutno říct, že to nebylo jen na koaly, ale také na veškerou ohněm sužovanou australskou přírodu i na všechny hasiče a záchranáře a lidi snažící se jakkoli pomoci. Pana Dermota O'Gormana jsme měli možnost nedávno zahlédnout i ve zprávách ČT. Nyní nám zaslal níže uvedený e-mail. Procvičte si angličtinu a koukněte na krátké video a věřme, že se naše podpora opravdu dostala tam, kam jsme chtěli. 

 
 
Dear Michal,

As 2020 rapidly draws to a close, I want to take this opportunity to reflect on the year that has been and to remember all that you’ve made possible as a valued donor.

Despite the hurdles we’ve been up against throughout the year, the support from our WWF community has been truly inspiring. Your incredible generosity has helped so much as we begin to rebuild lost landscapes, care for our injured wildlife and call on governments to take action. We can’t thank you enough.

To celebrate we've put together a video to remind you of all the things you've helped us achieve this year

THANK YOU
For more detail into the breadth and impact of our work over the last financial year, please take a look at our 2020 Annual Report – highlighting all of our work that has only been made possible thanks to the generosity of donors like yourself.
2020 ANNUAL REPORT
On behalf of the entire team at WWF-Australia, THANK YOU. We really can’t do what we do without you.
 
We’d also like to share an inspiring piece with you written by WWF-Australia Chief Conservation Officer, Rachel Lowry. Here Rachel reflects on 2020 and what we so tragically lost, but she also highlights the incredible impact that WWF-Australia and our supporters have had on conservation over the year.
READ HER THOUGHTS
 
Michal, thank you so much again for your support this year and for helping us make a real difference. We’re looking forward to another year of achieving great things for our wildlife, people and planet – and to having you by our side as we work together to Regenerate Australia.

As always, if you have any questions about our work or your gift, please don’t hesitate to get in touch with Sarah, our Partners in Conservation Coordinator, at Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Wishing you and your family a safe holiday season and a happy New Year.

With great thanks,

Dermot O'Gorman
CEO, WWF-Australia
Facebook
 
Instagram
     
twitter
    
linkedin
    
youtube

Privacy Policy   |   Unsubscribe  |  View as web page
Level 1, 1 Smail Street Ultimo NSW 2007
PO Box 528 Sydney NSW 2001
WWF is Australia’s most trusted conservation organisation. We acknowledge the Traditional Custodians, whose land we work upon and we pay our respects to their elders past and present. At WWF, we work in Australia and in our Asia-Pacific backyard to protect endangered species and habitats, meet the challenge of climate change, and build a world where people live in harmony with nature. This would not be possible without financial support from our community. Thank you! If you would like to help us please make a donation

   Climate Active - Carbon Neutral

Informace o cookies

Když kliknete na „Přijmout všechny soubory cookie“, poskytnete tím souhlas k jejich ukládání na vašem zařízení, což pomáhá s navigací na stránce, s analýzou využití dat a s našimi marketingovými snahami.

Nastavení cookies


Používáme následující soubory cookies

Při návštěvě jakékoli webové stránky je pravděpodobné, že stránka získá nebo uloží informace na vašem prohlížeči, a to většinou ve formě souborů cookie. Můžou to být informace týkající se vás, vašich preferencí a zařízení, které používáte. Většinou to slouží k vylepšování stránky, aby fungovala podle vašich očekávání. Informace vás zpravidla neidentifikují jako jednotlivce, ale celkově mohou pomoci přizpůsobovat prostředí vašim potřebám. Respektujeme vaše právo na soukromí, a proto se můžete rozhodnout, že některé soubory cookie nebudete akceptovat. Když kliknete na různé tituly, dozvíte se více a budete moci nastavení změnit. Nezapomínejte ale na to, že zablokováním některých souborů cookie můžete ovlivnit, jak stránka funguje a jaké služby jsou vám nabízeny.

Tyto cookies jsou nezbytné k tomu, aby Webové stránky fungovaly, takže není možné je vypnout. Většinou jsou nastavené jako odezva na akci, kterou na Webových stránkách sami provedete, jako je např. bezpečnostní nastavení, přihlašování, vyplňování formulářů. Prohlížeč můžete nastavit tak, aby blokoval soubory cookies nebo o nich posílal upozornění. Mějte na paměti, že některé stránky bez těchto souborů nebudou fungovat. Tyto soubory cookies neukládají žádné informace přiřaditelné ke konkrétní osobě. Tyto cookies můžeme nastavovat my nebo poskytovatelé třetí strany, jejichž služby na stránkách používáme. Tyto soubory cookies neukládají žádné informace přiřaditelné ke konkrétní osobě.
Tyto cookies slouží ke zlepšení fungování Webových stránek. Umožňují nám rozpoznat a zjistit počet návštěvníků a sledovat, jak návštěvníci používají Webové stránky. Pomáhají nám zlepšovat způsob, jakým Webové stránky fungují, například tak, že umožňují uživatelům snadno najít to, co hledají. Tyto cookies neshromažďují informace, které by dokázaly identifikovat Vaši osobu. Pomocí těchto nástrojů analyzujeme a pravidelně zlepšujeme funkcionalitu našich Webových stránek. Získané statistiky můžeme použít ke zlepšení uživatelského komfortu a abychom učinili Vaši návštěvu Webových stránek zajímavější pro Vás jako uživatele.