Držitel mezinárodního titulu Ecoschool
Hrací prvky na školní zahradě
Hrací prvky na školní zahradě
Mgr. Pavla Rudošová

Vážení rodiče, milé děti,

přeji nám klidný a pohodový nový školní rok 2023/24 plný pěkných zážitků a radosti z učení a těším se na vzájemnou spolupráci.

Třídní učitelka Pavla Rudošová

INFORMACE NA MĚSÍC

Únor:

 

1. 2. - karneval od 10 do 12,35 h. (S sebou do tělocvičny sportovní obuv a pití, žádné ostré předměty)

2. 2. - pololetní prázdniny

6. 2. - třídní kolo přehlídky dětského přednesu (dobrovolníci se mohou zúčastnit s jakoukoliv básničkou)

8. 2. - mezitřídní recitace

12. - 16. 2. - jarní prázdniny

23. 2. - vědomostní soutěž Čtyřlístek v DDM Bystřice - 2. kolo

29. 2. - Strašidelný mlýn - představení KD

1. 3. - Přehlídka dětského přednesu v DDM Bystřice

 

 Od listopadu možnost doučování každý čtvrtek.

Možnost bruslení zdarma pro žáky naší školy každý pátek od 14:30 do 15:45 v Zimním stadionu v Bystřici n.P. Povinné je vhodné oblečení a RUKAVICE !!!

Vybíráme sušenou pomerančovou kůru do odvolání.

 

PLATBY:

 V lednu vybíráme 200,- na materiál do ČaSP a VV na celý školní rok. Nevyužité finance budou po vyúčtování vráceny. Odsouhlaseno na třídních schůzkách.

Vybíráme 70,- Kč na kulturní představení.

 

 

 

 

 

Ze života třídy

22. 12. 2023

4. B Vánoce

31. 10. 2023

4. B Halloween

26. 10. 2023

4. B Plavecký výcvik

10 lekcí plaveckého výcviku v hodinách tělesné výchovy. 

25. 9. 2023

4.B Miniadapťák

 

7. 4. 2023

3. B Karneval

1. 6. 2022

2. B Karneval

Informace o cookies

Když kliknete na „Přijmout všechny soubory cookie“, poskytnete tím souhlas k jejich ukládání na vašem zařízení, což pomáhá s navigací na stránce, s analýzou využití dat a s našimi marketingovými snahami.

Nastavení cookies


Používáme následující soubory cookies

Při návštěvě jakékoli webové stránky je pravděpodobné, že stránka získá nebo uloží informace na vašem prohlížeči, a to většinou ve formě souborů cookie. Můžou to být informace týkající se vás, vašich preferencí a zařízení, které používáte. Většinou to slouží k vylepšování stránky, aby fungovala podle vašich očekávání. Informace vás zpravidla neidentifikují jako jednotlivce, ale celkově mohou pomoci přizpůsobovat prostředí vašim potřebám. Respektujeme vaše právo na soukromí, a proto se můžete rozhodnout, že některé soubory cookie nebudete akceptovat. Když kliknete na různé tituly, dozvíte se více a budete moci nastavení změnit. Nezapomínejte ale na to, že zablokováním některých souborů cookie můžete ovlivnit, jak stránka funguje a jaké služby jsou vám nabízeny.

Tyto cookies jsou nezbytné k tomu, aby Webové stránky fungovaly, takže není možné je vypnout. Většinou jsou nastavené jako odezva na akci, kterou na Webových stránkách sami provedete, jako je např. bezpečnostní nastavení, přihlašování, vyplňování formulářů. Prohlížeč můžete nastavit tak, aby blokoval soubory cookies nebo o nich posílal upozornění. Mějte na paměti, že některé stránky bez těchto souborů nebudou fungovat. Tyto soubory cookies neukládají žádné informace přiřaditelné ke konkrétní osobě. Tyto cookies můžeme nastavovat my nebo poskytovatelé třetí strany, jejichž služby na stránkách používáme. Tyto soubory cookies neukládají žádné informace přiřaditelné ke konkrétní osobě.
Tyto cookies slouží ke zlepšení fungování Webových stránek. Umožňují nám rozpoznat a zjistit počet návštěvníků a sledovat, jak návštěvníci používají Webové stránky. Pomáhají nám zlepšovat způsob, jakým Webové stránky fungují, například tak, že umožňují uživatelům snadno najít to, co hledají. Tyto cookies neshromažďují informace, které by dokázaly identifikovat Vaši osobu. Pomocí těchto nástrojů analyzujeme a pravidelně zlepšujeme funkcionalitu našich Webových stránek. Získané statistiky můžeme použít ke zlepšení uživatelského komfortu a abychom učinili Vaši návštěvu Webových stránek zajímavější pro Vás jako uživatele.